• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Kamianets-Podilskiy

TocoBus
Odjezdy: 13 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář
  1. 11:00Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  2. 13:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  3. 14:10Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  4. 16:20Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  5. 17:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  6. 18:40Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  7. 19:50Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  8. 20:40Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  9. 22:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 01:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 05:30Medyka celnice (PL-UA)
  12. 06:30Shehyni celnice (UA-PL)
  13. 07:35Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  14. 08:20Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  15. 08:50Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
  16. 09:20Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna, 3
  17. 10:05Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  18. 11:05Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  19. 11:40Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  20. 12:15Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  21. 13:10Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 61а
  22. 14:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60) a příruční zavazadlo - zdarma . Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor - 150 UAH/ 20 PLN za ks. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací