• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Wroclaw

Kaluzhenov V.V.
Odjezdy: 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře, 21 Bře, 23 Bře
  1. 09:10Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt 299a
  2. 10:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  3. 10:20Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  4. 12:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  5. 19:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 21:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 00:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 04:15Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  9. 06:35Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 06:40Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 09:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 11:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  13. 14:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  • Dopravce: Kaluzhenov V.V.
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people is not provided. Baby-pram transportation - in unassembled condition, located in the luggage compartment (10% of the ticket). Hand luggage 1 pc. up to 7 kg. (44x40x40) - free. Boarding only with printed ticket.
  • Zavazadla: 1 ks na 20 kg. (60х60х60) - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky. Přeprava zvířat je povolena (v kabině: se samostatným sedadlem, cena je 100% z ceny jízdenky, podestýlka, košík na přepravu, čenich, límec, vodítko jsou povinné; v zavazadlovém prostoru: platba zavazadlového prostoru (10% z ceny jízdenky), košík na přepravu) , čenich, límec, vodítko, podestýlka - povinné).
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    25% Děti 0-12 let
    99% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací