Według czasu
Według ceny

Kurs Черновцы - Вроцлав

Wyjazdy: 17 Sty, 18 Sty, 20 Sty, 21 Sty, 22 Sty, 23 Sty, 24 Sty, 25 Sty, 27 Sty, 28 Sty
13:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
14:35 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
15:50 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
17:10 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation