• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Черновцы - Вроцлав

Odjezdy: 17 Července, 18 Července, 19 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 28 Července
13:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
14:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
15:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
16:35 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
17:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
01:05 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací