Podle času
Podle ceny

Linka Черновцы - Вроцлав

Odjezdy: 24 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 3 Pro, 4 Pro, 5 Pro
13:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
14:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
15:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
17:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
01:05 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací