Podle času
Podle ceny

Linka Черновцы - Вроцлав

Odjezdy: 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp
13:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
14:35 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
15:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
17:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací