Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 436 Praha - Krakow - Lviv

08:30 Praha Bus Station "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, pl. 4, ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov cło (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
14:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information