Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy LEB9167 Parndorf - Bohumin - Lvov

17:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
18:00 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
19:55 Brno Bus Station "Zvonarka"
21:00 Olomouc Stacja kolejowa, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
22:05 Ostrava Dworzec kolejowy Svinov, bus stop in front of station, Peterkova str.
22:55 Bohumín Dworzec PKP Novy Bohumin
23:04 Bohumín CLO
23:04 Chalupki CLO
00:05 Katowice Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja
01:15 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:05 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, przed wejściem głównym
06:15 Korczowa granica PL-UA
07:55 Krakovets cło (UA-PL)
09:05 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
09:25 Lviv Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.
Przewoźnik: LEO Express
Informacje dodatkowe: Vehicle registration numbers 5AN7491 or 5AN7521
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-14 lat

Szukanie trasy Proszę czekać