Podle času
Podle ceny

Linka LEB9167 Parndorf - Bohumin - Lvov

17:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
18:45 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:55 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
21:00 Olomouc Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
22:05 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
22:55 Bohumín Novy Bohumin, zel.st.
23:04 Bohumín CLO
23:04 Chalupki CLO
00:05 Katowice Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
01:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:05 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
06:15 Korczowa customs PL-UA
07:55 Krakovets celnice (UA-PL)
09:05 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
Dopravce: LEO Express
Slevy: 10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Wien - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací