Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Zakopane - Kiev

16:40 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
18:45 Kielce ul. Czarnowska 12
20:20 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
21:35 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
23:30 Chelm ul. Lwowska 20
04:05 Liuboml Dworzec, ul. Vokzalna 36
05:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
06:20 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
07:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
09:25 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bag up to 30kg - free, every next 15kg from 60UAH/10PLN
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information