• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Катовіце

Купити квитки на автобус Вроцлав - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 10:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 50 хв.

Вт, Пт

09:45 – 12:45 ВроцлавКатовіце

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:50 – 12:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 0 хв.

Вт

10:40 – 13:45 ВроцлавКатовіце

3 год. 5 хв.

Кожен день

11:00 – 14:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 14:00 ВроцлавКатовіце

3 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 14:00 ВроцлавКатовіце

3 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 14:10 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 14:10 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

11:45 – 15:20 ВроцлавКатовіце

3 год. 35 хв.

Кожен день

11:45 – 15:20 ВроцлавКатовіце

3 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 15:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 15:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

12:05 – 15:15 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

12:20 – 15:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Вт, Ср, Нд

13:00 – 16:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 15:55 ВроцлавКатовіце

2 год. 55 хв.

Чт, Сб

13:00 – 15:55 ВроцлавКатовіце

2 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 16:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 15:55 ВроцлавКатовіце

2 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 15:55 ВроцлавКатовіце

2 год. 55 хв.

Кожен день

13:05 – 16:00 ВроцлавКатовіце

2 год. 55 хв.

Кожен день

13:10 – 16:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 16:40 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 16:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 16:40 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 16:40 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 16:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 17:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 20 хв.

Кожен день

14:15 – 17:55 ВроцлавКатовіце

3 год. 40 хв.

Вт, Сб

14:20 – 18:20 ВроцлавКатовіце

4 год. 0 хв.

Кожен день

14:20 – 18:20 ВроцлавКатовіце

4 год. 0 хв.

Кожен день

15:50 – 19:00 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 19:00 ВроцлавКатовіце

3 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

16:00 – 19:10 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 19:10 ВроцлавКатовіце

3 год. 10 хв.

Кожен день

16:15 – 19:05 ВроцлавКатовіце

2 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 20:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 20:40 ВроцлавКатовіце

3 год. 40 хв.

Сб

17:00 – 20:40 ВроцлавКатовіце

3 год. 40 хв.

Сб

17:00 – 20:30 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 19:55 ВроцлавКатовіце

2 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 20:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 21:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:20 – 21:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:20 – 21:50 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 22:10 ВроцлавКатовіце

3 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:20 – 22:00 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 22:00 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 22:00 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 22:00 ВроцлавКатовіце

2 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 22:40 ВроцлавКатовіце

2 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Катовіце в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ОріонбусЛодзь - Хмельницький

Все супер, поїздка була швидкою і безпечною. Приїхала на 2 години раніше, ніж по графіку.

ОріонбусЛьвів - Краків

Їздила два рази цим перевізником, кожного разу час виїзду міняється на +- годину, попереджають про це водії дзвонячи за пару годин перед виїздом. Раз водій перепутав кордони, приїхав до одного, розвернувся і поїхав до іншого, втративши 2 год часу. Щодо часу прибуття, то обидва рази…

ОріонбусЛюблін - Тернопіль

Одна з найкращих моїх поїздок автобусом. Чистота, комфорт, безкоштовний WI-FI. Рекомендую!

ОріонбусЛьвів - Умань

Позитивні враження. Автобус прибув у Львів на зупинку вчасно. Зауважень до самої подорожі не маю. Негативні враження. На жаль водій не об"являв зупинки, і ми проїхали нашу зупинку. В квитку був зазначений час прибуття в Умань ,куди я їхала, 6.30 ранку. Ми їхали туди перший…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя