За часом від'їзду
За ціною

Маршрут LEB9167 Парндорф - Богумин - Львов

17:20 Вена аеропорт Schwechat Airport Bbf.
18:45 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
19:55 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
21:00 Оломоуц Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
22:05 Острава Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
22:55 Богумин Novy Bohumin, zel.st.
23:04 Богумин CLO
23:04 Халупки CLO
00:05 Катовіце Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
01:15 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:05 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
06:15 Корчова customs PL-UA
07:55 Краковець celnice (UA-PL)
09:05 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
Перевізник: ЛЕО Экспресс
Знижки: 10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-14 лет

Показати всі рейси Відень - Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information