• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Скадовск

МВ-Трансбус
Виїзди: 23 Жов, 28 Жов, 2 Лис, 3 Лис, 4 Лис, 5 Лис, 6 Лис, 7 Лис, 8 Лис, 9 Лис
  1. 07:30Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:45Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
  7. 20:00Корчова celnice (PL-UA)
  8. 21:50Краковець celnice (UA-PL)
  9. 23:50Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 04:15Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 05:05Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  13. 05:45Літин Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7 (ul. B. Khmelnytskoho)
  14. 06:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  15. 07:25Немирів Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  16. 08:20Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  17. 09:35Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  18. 13:10Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  19. 15:50Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  20. 17:20Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: МВ-Трансбус
  • Додаткова інформація: В Одессе, Виннице, Тернополе возможна замена автобуса. Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 50% Дети 0-7 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя