• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гдыня - Херсон

Orionbus
Виїзди: 24 Лют, 29 Лют, 2 Бер, 7 Бер, 9 Бер, 14 Бер, 16 Бер, 21 Бер, 23 Бер, 28 Бер
  1. 09:30Ґдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  2. 10:25Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 12:25Грудзьондз Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  4. 13:50Бидгощ ul. Jagiellońska 16
  5. 15:05Торунь Plac 18 Stycznia 4
  6. 16:25Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  7. 18:05Кутно Aut. Nádr., ul. Oporowska 10
  8. 19:30Лодзь Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  9. 22:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 01:10Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 03:25Гребенне celnice (PL-UA)
  12. 05:15Рава Руська celnice (UA-PL)
  13. 06:55Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  14. 09:10Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 11:25Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  16. 13:40Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  17. 16:25Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  18. 18:25Первомайськ (Миколаївська обл.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  19. 19:20Южноукраїнськ Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  20. 19:55Вознесенськ Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  21. 21:30Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 22:35Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: Orionbus
  • Додаткова інформація: Перевозка велосипедов только в разобранном виде - 40% от цены билета. Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1шт. (80x80x40) до 30 кг-бесплатно, каждый след. 10% от стоимости билета
  • Знижки: 10% Студент (ISIC)
    10% Пенсионеры
    30% Дети 6-12 лет
    50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя