• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Зелена Гура - Киев (-20%)

  1. 08:05Зелена Гура ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Сулехув Aut. Nádr., ul. PCK 10
  3. 09:55Вольштин Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Гродзиськ-Великопольський Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Познань аеропорт ul. Bukowska 285
  6. 11:55Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  8. 15:25Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Варшава аеропорт Шопена Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:30Будомеж celnice (PL-UA)
  13. 02:55Грушів celnice (UA-PL)
  14. 04:55Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  15. 08:05Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 11:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 14:25Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет должен быть распечатан.Акционные билеты не возвращаются и дата поездки не изменяется! Возможна замена автобуса во Львове.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя