• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 278/2 Ивано-Франковск - Либерец (12:00)

Виїзди: 24 Кві, 1 Тра, 8 Тра, 15 Тра, 22 Тра, 29 Тра, 5 Чер, 12 Чер, 19 Чер, 26 Чер
12:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:00 Рогатин Aut. Nádr., ul. Galycka 8
14:30 Львів Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
15:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:30 Мукачеве Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
19:30 Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
21:25 Михайлівці Aut. Nádr.
22:40 Кошице Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
23:20 Пряшів Aut. Nádr.
00:30 Попрад Aut. Nádr., ul. Jiřího Wolkera 466
02:20 Жиліна Aut. Nádr.
05:00 Братіслава Aut. Nádr., Mlynske Nivy
07:00 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
09:50 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
10:45 Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
12:00 Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Перевізник: D.M.D. Group
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x100)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена.Перевозка габаритного багажа только после предварительной договоренности с перевозчиком
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Івано-Франківськ - Ліберець

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя