За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 816 Созополь - Харьков

Виїзди: Чт, Нд
10:00 Созопол restaurant Cherno more
10:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
10:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
11:20 Поморіє Bus Station in new town
11:30 Ахелой restaurant Black And White
11:35 Равда post,restaurant Tornado
11:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
12:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Обзор Aut. Nádr.
12:50 Бяла АЗС
13:00 Камчія vidlice do Kamchia
13:30 Варна "Poligraphia" bus station
13:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
13:55 Сонячний День Autobusová zastávka
14:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
14:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
14:30 Албена Bus Station
14:50 Балчик Gas Station "Lafi"
15:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:15 Одеса ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
07:45 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
13:45 Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
15:45 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
18:00 Харків ul. Nauki 9B, stacja metra "Nauchnaya", McDonald's
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Созопол - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information