За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 615 Днепропетровск - Созополь

Виїзди: Ср, Сб
06:00 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
07:00 Запоріжжя Zaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking
09:30 Мелітополь av. Myru 64, WOG
12:30 Херсон Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, čerpací stanice wog
13:40 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
16:00 Одеса ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Gas Station "Lafi"
06:30 Албена Bus Station
06:40 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
06:50 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
07:05 Сонячний День Autobusová zastávka
07:10 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
07:30 Варна "Poligraphia" bus station
08:00 Камчія vidlice do Kamchia
08:10 Бяла АЗС
08:20 Обзор Aut. Nádr.
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post,restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Bus Station in new town
10:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Дніпро - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information