За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 058 Крефелд - Берлин (11:05)

Виїзди: 19 Лис, 26 Лис, 3 Гру, 10 Гру, 17 Гру, 24 Гру, 31 Гру, 7 Січ, 14 Січ, 21 Січ
11:05 Крефельд Hbf, Südseite
11:45 Дуйсбург Hbf
12:05 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Ботроп Am Hauptbahnhof
13:00 Херне Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Ганновер ZOB
19:50 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Крефельд - Берлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information