Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 058 Крефелд - Берлин (11:05)

11:05 Крефельд Hbf, Südseite
11:45 Дуйсбург Hbf
12:05 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Ботроп Am Hauptbahnhof
13:00 Херне Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Ганновер ZOB
19:50 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Крефельд - Берлин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information