Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Прага - Ивано-Франковск

Яцив ФОП
Виїзди: 12 Кві, 19 Кві, 23 Кві, 26 Кві, 30 Кві, 3 Тра, 7 Тра, 10 Тра, 14 Тра, 17 Тра
  1. 13:00Прага Автовокзал "Флоренц"
  2. 17:20Братислава Автобусная остановка, Mlynske Nivy, 31
  3. 21:35Катовіце Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1
  4. 23:10Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  5. 04:00Корчова таможня (PL-UA)
  6. 06:00Краковець таможня (UA-PL)
  7. 08:25Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  8. 09:45Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  9. 10:40Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  10. 11:25Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  11. 12:10Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  • Перевізник: Яцив ФОП
  • Багаж: 1шт. до 40кг (60x40x20)-бесплатно, каждый след. до 15кг 20% от цены билета
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты (ISIC)
    20% Дети 4-15 лет
    50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя