Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (22:00) (7)

22:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:59 Кіровоград Bus Station "Rybak"
01:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
02:00 Черкаси Epicentr or Samolet
04:00 Бориспіль Sil'po market
04:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
04:40 Київ Metro Charkivska
04:50 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
05:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information