• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 009 Прага - Черновцы (3,4,6,7)

Виїзди: 25 Тра, 26 Тра, 29 Тра, 30 Тра, 1 Чер, 2 Чер, 5 Чер, 6 Чер, 8 Чер, 9 Чер
13:00 Пльзень CAN, ul.Husova 90
16:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
18:45 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:30 Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
22:10 Долні-Лутинє celnice (CZ-PL)
23:20 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
07:10 Краковець celnice (UA-PL)
08:00 Львів Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
08:20 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:00 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:00 Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
10:45 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
11:15 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
11:45 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
12:35 Снятин Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
13:30 Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Перевізник: Nikolo s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе, перевозка животных (коты,собаки), только в клетке и при покупке полной стоимости билета,Билет обязательно в распечатанном виде
Знижки: 10% Студент (Euro26)
10% Студент (ISIC)
20% Дети 10-15 лет
50% Дети 5-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Пльзень - Чернівці

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя