За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Харьков - Познань

Виїзди: 17 Гру, 21 Гру, 25 Гру, 29 Гру, 2 Січ, 6 Січ, 10 Січ, 14 Січ, 18 Січ, 22 Січ
11:45 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
13:30 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:10 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
00:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:15 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:35 Краковець celnice (UA-PL)
06:40 Корчова celnice (PL-UA)
09:45 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:10 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:10 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
17:00 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: Борейчук М.И.
Багаж: 1 шт. багажа - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
25% Дети 0-12 лет
99% Дети 0-5 (без места)

Показати всі рейси Харків - Познань

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя