• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Щецин

23:00 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Ягодин celnice (UA-PL)
17:20 Дорохуск celnice (PL-UA)
19:10 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:45 Конін Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:45 Піла Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:30 Гожув-Велькопольский Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
10:00 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Перевізник: Ternvoyage
Багаж: 1шт до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета
Додаткова інформація: Van Hool Astromega

Показати всі рейси Харків - Щецин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя