• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань -Киев - Харьков

Автотранзит
Виїзди: 27 Лют, 29 Лют, 2 Бер, 4 Бер, 6 Бер, 8 Бер, 10 Бер, 12 Бер, 14 Бер, 16 Бер
  1. 15:50Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 20:35Ополе "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  5. 22:00Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 23:45Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 03:40Корчова celnice (PL-UA)
  8. 05:25Краковець celnice (UA-PL)
  9. 07:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 10:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 13:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 15:40Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 21:00Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  14. 23:00Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Перевізник: Автотранзит
  • Додаткова інформація: Билет не обязательно распечатывать.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя