• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань -Киев - Харьков

Виїзди: 18 Лип, 20 Лип, 22 Лип, 24 Лип, 26 Лип, 28 Лип, 30 Лип, 1 Сер, 3 Сер, 5 Сер
15:50 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:10 Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
19:20 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:35 Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
22:00 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:45 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:40 Корчова celnice (PL-UA)
05:25 Краковець celnice (UA-PL)
07:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
21:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
23:00 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Автотранзит

Показати всі рейси Познань - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя