За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кёльн - Херсон,Харьков,Днепр

Виїзди: 15 Гру, 18 Гру, 22 Гру, 25 Гру, 29 Гру, 1 Січ, 5 Січ, 8 Січ, 12 Січ, 15 Січ
06:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
06:40 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
07:40 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:30 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:30 Білефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Ганновер ZOB - Hamburger Allee
13:00 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Лейпциг Fernbus-Terminal Hbf, Sachsenseite 3
08:15 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Херсон Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 20 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Студенты до 26 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-3 лет

Показати всі рейси Дюссельдорф - Херсон

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя