ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Москва

ФОП Клименко С.И.
Виїзди: 4 Кві, 5 Кві, 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві, 9 Кві, 10 Кві, 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві
  1. 10:00Кривий Ріг Autobusová zastávka SevGOK, ul. Cherkasova
  2. 10:05Кривий Ріг Stop "17 kvartal", ul. Charivna 1B
  3. 10:10Кривий Ріг Autobusová zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina 9
  4. 10:15Кривий Ріг Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  5. 10:20Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
  6. 10:30Кривий Ріг Osvobozhdeniya sq
  7. 10:40Кривий Ріг Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  8. 10:50Кривий Ріг Autobusová zastávka, supermarket "ATB", pr.Gagarina 4B
  9. 11:00Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  10. 11:10Кривий Ріг Hlavní nádraží, st. Zheleznodorozhnikov, 1
  11. 11:40Софіївка (Дніпропетровська обл.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 44A
  12. 12:45Кам’янське (Дніпродзержинськ) plac Pryvokzalna 10
  13. 13:20Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  14. 14:00Новомосковськ ul.Suchkova 9
  15. 16:30Харків Stanice metra, "Kholodna Gora"
  16. 17:30Гоптівка customs (UA-RU)
  17. 17:35Нехотеєвка (Белгородський р-н) customs (RU-UA)
  18. 20:50Бєлґород Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  19. 23:50Курськ Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  20. 01:45Орел Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  21. 03:45Тула Aut. Nádr., Lenina 94
  22. 05:45Москва Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя