Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Карлсруэ - Москва

14:00 Карлсрує Hbf., Südseite
15:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
16:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
17:00 Монтабаур ICE Bahnhof
18:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
19:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:30 Ессен Bus Station, Freiheit st.
20:00 Дортмунд ZOB bei Hbf
21:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
23:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
00:01 Брауншвейг Ausfahrt 57,A2 Rasthof
01:00 Магдебург ZOB am Hbf
02:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Брест Supermarket Mix
22:00 Мінськ Hotel Westa
04:00 Смоленськ Police station
08:00 Москва Str. Academician Pilyugin 26, near the cafe "Uriuk"
10:00 Москва Komsomolskaya sq.
Перевізник: Benz Reisen
Багаж: 1шт. до (70x50x40) до 25 кг -бесплатно, каждый след. от 5/15EUR
Додаткова інформація: Перевозка велосипедов в разобранном состоянии - 50 EUR. Перевозка животного - 40-100% цены билета.
Умови повернення: до 744 год. до від'їзду: 90%
від 744год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 40% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information