Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Мелитополь - Кельн (север)

18:00 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
20:00 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
21:30 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
23:59 Олександрія Bus Station
01:00 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
21:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
04:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
06:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
09:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
04:30 Котбус Bus Station
06:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Магдебург Bus Station, Kölner Platz
09:15 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:15 Ганновер ZOB
08:30 Шверин Treibstoff "Shtolpe"
10:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Бремен ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:00 Оснабрюк HBF, Eisenbahnstr.
13:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:45 Мюнстер Bus Station
14:30 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
15:00 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
15:30 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
16:15 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: Winew
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
10% Пенсионеры от 65 лет
20% Дети 10-12 лет
30% Дети 2-10 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information