Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 017 Stuttgart - Berlin

06:40 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
07:45 Карлсрує Hbf, ZOB
09:05 Дармштадт Hbf, Westseite
09:35 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
10:25 Франкфурт-на-Майні Hbf
12:05 Зиген Koblenzerstraße
13:30 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
14:50 Мюнстер Hbf
16:10 Оснабрюк Hbf
17:00 Бад Оунхаусен ZOB
18:50 Ганновер ZOB
22:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information