Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 018 Харлезиль - Леверкузен

11:15 Харлезіль Hafen
11:45 Езенс Haltestelle Sterburer Weg
12:00 Дорнумерзіль Busbahnhof
12:15 Несмерзіль Bus Station
12:20 Несмерзіль Hafen
12:35 Нордайх ZOB (Port)
13:00 Норден ZOB
13:40 Эмден Hbf
14:20 Лер Emspark
17:15 Дорстен ZOB
17:45 Ессен ZOB
18:35 Дюссельдорф ZOB
19:30 Леверкузен Railway station
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information