Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 023 Дрезден - Дюссельдорф (08:00)

08:00 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
09:55 Лейпциг Haltestelle "Goethestrasse"
10:45 Галле Bus Station, Ernst-Kamieth-Straße st.
14:20 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
16:25 Дортмунд Steinstraße 54
17:05 Ессен Bus Station, Freiheit st.
17:45 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information