Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 035 Берлин - Зауэрланд (15:00)

15:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:35 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Геттинген Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
20:40 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
21:40 Марсберг Bus Station, Bahnstraße 6
22:15 Брілон Bus Station, Bahnhofstraße 45, pl.C
22:55 Альтенбюрен Briloner Tor 1 st.
22:30 Ольсберг Bus Station, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
22:45 Бествіг Bus Station, Bundesstraße 141A
22:55 Мешеде Bus Station, Le-Puy-Straße 8, pl.8
23:15 Арнсберг Bus Station, Zu den Werkstätten 1
23:30 Нехайм-Хюстен (Арнсберг) Bus Station, Bahnhofstraße 136
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information