Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 035 Зауэрланд - Берлин (05:20)

05:20 Нехайм-Хюстен (Арнсберг) Bus Station, Bahnhofstraße 136
05:35 Арнсберг Bus Station, Zu den Werkstätten 1
05:55 Мешеде Bus Station, Le-Puy-Straße 8, pl.8
06:10 Бествіг Bus Station, Bundesstraße 141A
06:20 Ольсберг Bus Station, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
06:25 Альтенбюрен Briloner Tor 1 st.
06:40 Брілон Bus Station, Bahnhofstraße 45, pl.C
07:10 Марсберг Bus Station, Bahnstraße 6
08:10 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
09:40 Геттинген Hbf. Berliner Str.
11:15 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information