Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 037 Дуйсбург - Мюнхен (07:25)

07:25 Дуйсбург Hbf
08:05 Ессен ZOB bei HbF
08:55 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
10:15 Зиген Koblenzerstraße
11:50 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
13:10 Ашаффенбург Busbahnhof
14:20 Вюрцбург Hbf
15:55 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
18:10 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information