Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 041 Берлин - Пассау (15:30)

15:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:00 Хоф Hbf
19:25 Зельб Goetheplatz
20:50 Вайден Bahnhof
21:30 Швандорф Bus Station
22:15 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
23:10 Деггендорф Busbahnhof
23:55 Пассау Hbf, bussteig 4
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information