Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 051 Дюссельдорф - Берлин

08:15 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:00 Ессен Bus Station, Freiheit st.
09:45 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
11:55 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
13:25 Геттинген Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
14:10 Зезен Bahnhofsplatz
14:35 Гослар Busbahnhof
14:55 Бад-Гарцбург Herzog-Julius-Straße
15:25 Вернігероде Hbf
15:40 Бланкенбург Hbf
16:05 Кведлінбург Bahnhof
16:30 Ашерслебен Bahnhofstraße
17:25 Магдебург ZOB am Hbf
19:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information