Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 056 Амстердам - Медебах

10:50 Амстердам Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Утрехт Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Арнем Centraal Station - Bouricius Straat
14:00 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Ессен Bus Station, Freiheit st.
15:05 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
16:00 Нехайм-Хюстен (Арнсберг) Bus Station, Bahnhofstraße 136
16:30 Мешеде Bus Station, Le-Puy-Straße 8, pl.8
16:50 Бёдефельд ZOB
17:00 Зідлінгхаузен Hochsauerlandstraße
17:15 Вінтерберг Bahnhofstraße
17:35 Медебах Center Parcs Park
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information