Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Мюнхен - Фрайбург (11:30)

11:30 Мюнхен ZOB
13:00 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:30 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
14:00 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
14:35 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
15:00 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
15:10 Меерсбург Bus Station Kirche
15:35 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
16:05 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
16:25 Хюфінген Bus Station Mariahof
16:50 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
17:25 Фрайбург Hbf/ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information