Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Фрайбург - Мюнхен (08:00)

08:00 Фрайбург Hbf/ZOB
08:35 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
09:05 Хюфінген Bus Station Mariahof
09:25 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
09:55 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
10:15 Меерсбург Bus Station Kirche
10:25 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
10:55 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
11:30 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
11:55 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
12:25 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:55 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information