Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Freiburg - München (12:15)

12:15 Фрайбург Hbf/ZOB
12:50 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
13:15 Хюфінген Bus Station Mariahof
13:35 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
14:10 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
14:30 Меерсбург Bus Station Kirche
14:40 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
15:10 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
15:45 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
16:10 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
16:40 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
18:10 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information