Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 München - Freiburg (15:30)

15:30 Мюнхен ZOB
17:00 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:30 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
18:00 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
18:35 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
19:10 Меерсбург Bus Station Kirche
19:35 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
20:05 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
20:25 Хюфінген Bus Station Mariahof
20:50 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
21:25 Фрайбург Hbf/ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information