Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 063 Мюнхен - Фрайбург (12:30)

12:30 Мюнхен ZOB
14:00 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
14:30 Лойткірх-ім-Алльгой Bus Station
15:00 Ванген-ім-Алльгой Bus Station Busbahnhof
15:35 Равенсбург Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
16:00 Маркдорф Bus Station Ravensburger Straße
16:10 Меерсбург Bus Station Kirche
16:35 Юберлінген Bus Station Busbahnhof
17:05 Eнген Bus Station Grub/McDonald's
17:25 Хюфінген Bus Station Mariahof
17:50 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
18:25 Фрайбург Hbf/ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information