Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 074 Kiel - Heidelberg (07:25)

07:25 Киль Zentral Omnibus Bahnhof
09:15 Гамбург ZOB am Hbf
10:55 Бремен Railway Station, Breitenweg 13
14:30 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
15:00 Дуйсбург Hbf
15:40 Дюссельдорф ZOB
19:00 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
20:35 Гайдельберг Hauptbahnhof
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information