Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 078 Leverkusen - Любек (07:50)

07:50 Леверкузен Railway station
09:05 Зиген Koblenzerstraße
10:05 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
11:15 Альсфельд Pfefferhöhe
11:50 Бад-Херсфельд Hbf
12:40 Эйзенах Uferstraße 40, 99817 Eisenach
15:30 Лейпциг Hbf.,Goethestr
18:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
21:30 Шверин Railway Station, Grunthalplatz 4
22:45 Любек Am Retteich
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information