Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 078 Lubeck - Leverkusen (07:00)

07:00 Любек Am Retteich
08:20 Шверин Railway Station, Grunthalplatz 4
11:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:50 Лейпциг Hbf.,Goethestr
16:50 Эйзенах Uferstraße 40, 99817 Eisenach
17:40 Бад-Херсфельд Hbf
18:40 Альсфельд Pfefferhöhe
19:25 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
20:25 Зиген Koblenzerstraße
21:35 Леверкузен Railway station
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information