Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 098 Майнц - Киль (06:55)

06:55 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
08:05 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Зиген Berliner Straße 39
11:35 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
12:40 Мюнстер Bus stop, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Бремен Railway Station, ZOB, Breitenweg 13
16:45 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
18:05 Киль ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information