Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 098 Майнц - Киль (10:55)

10:55 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:35 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
12:05 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:05 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
14:10 Зиген Berliner Straße 39
15:35 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
16:40 Мюнстер Bus stop, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:55 Бремен Breitenweg
20:45 Гамбург ZOB am Hbf
22:05 Киль ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information