Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 14 Кельн - Герлиц

07:40 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
08:25 Леверкузен Mitte Busbahnhof
09:15 Дюссельдорф ZOB am Hbf
09:55 Дуйсбург Hbf
13:05 Ганновер ZOB am Hbf, Raschplatz
15:15 Магдебург ZOB am Hbf
17:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:50 Берлин Südkreuz Bf, st.Hildegard-Knef-Platz
19:30 Котбус ZOB, Marienstr. 1
20:30 Хойєрсверда Lausitzer Platz
21:20 Баутцен Schliebenstraße, Parkplatz
22:00 Герлиц Hbf
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information