Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 141 Кур - Берлин (08:15)

08:15 Кур Bus Station, Gürtelstraße 14
09:35 Дорнбірн Bus Station, Bahnhofstraße, 6850
10:00 Брегенц Bus Station, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
10:20 Линдау Bus Station, Bregenzer Straße 48
13:30 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
15:15 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
16:25 Вайден Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
17:30 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
19:30 Лейпциг Hbf.,Goethestr
21:40 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information