Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 15 Dusseldorf - Gorlitz

09:00 Дюссельдорф ZOB am Hbf
09:50 Ессен ZOB
10:40 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
13:00 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
14:55 Эйзенах Uferstraße 40, 99817 Eisenach
16:00 Эрфурт ZOB, Willi-Brandt-Platz
16:55 Єна Bf Goschwitz
17:55 Гера Berufsakademie
18:55 Хемніц ZOB
20:05 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
21:15 Баутцен Schliebenstraße, Parkplatz
21:55 Герлиц Hbf
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information