Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 15 Gorlitz - Dusseldorf

09:30 Герлиц Hbf
10:20 Баутцен Schliebenstraße, Parkplatz
11:35 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:55 Хемніц ZOB
14:20 Гера Berufsakademie
14:55 Єна Bf Goschwitz
15:40 Эрфурт ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:45 Эйзенах Uferstraße 40, 99817 Eisenach
18:40 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
21:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
21:50 Ессен Bus Station, Freiheit st.
22:30 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information